Jesteśmy miłośnikami sportów ekstremalnych.

Uprawiamy takie sporty jak kitesurfing, paralotniarstwo, speedriding, jazda na nartach i snowboardzie poza trasami czy jazda na motorze enduro.

Na zakup kampera wpadliśmy przy okazji odwiedzania różnych kitesurfingowych miejsc w Europie – głównie w Danii. Pomyśleliśmy sobie, że fajnie byłoby każdego dnia budzić się tuż nad wodą i od razu wiedzieć czy wieje.

Podejrzewaliśmy też, że kamper idealnie sprawdzi się w czasie wyjazdów w Alpy. Lubimy jazdę w puchu więc fajnie byłoby jeździć w miejsca gdzie akurat spadnie najwięcej śniegu. Bez kampera musielibyśmy rezerwować noclegi w ostatniej chwili a wtedy często większość tanich kwater jest już zarezerwowana.
Byliśmy już na kilku wyjazdach zimowych i kamper sprawdza się doskonale!

Naszą główną działalnością jest prowadzenie sklepu z prezentami ekstremalnymi:
http://www.prezentzycia.pl
Działamy już ponad 4 lata i przez ten czas obdarowaliśmy ponad 13000 osób!

Oferujemy m. in. loty paralotnią i motolotnią, skoki spadochronowe, jazdy samochodami rajdowymi, off road i wiele innych atrakcji – także dla osób, które wolą mniej ekstremalne przeżycia – jak np. masaże lub SPA.

Więc jeśli oprócz wypożyczenia kampera chcecie też sprawić niezapomniany prezent Waszym bliskim zapraszamy na naszą stronę: http://www.prezentzycia.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami